TARİHÇE

HLB SADIKOĞLU

1929

Söylerken, dile kolay geliyor 71 Yıl. Kurucumuz; Hacı Hasan Fehmi Sadıkoğlu 1929 yılında Trabzonun Ovacık ilçeside doğmuştur. Babası çiftçi olan iki kardeşten biridir. 1950 yılında istanbul’a gelerek inşaat söktörüne taşeron olarak başlamıştır. Zamanın getirdiği yokluklarla çok çalışarak bilgi, deneyim ve başarı elde etmiştir. Bunu 2. Nesil olan oğullarıyla birlikte, 41 yıla aşkın bir zaman diliminde bilgi, birikim ve deneyimlerini estetik, teknoloji, kalite ve konfor ile birleştirerek birçok projeye imza atmışlardır. Sevilen, güvenilir ve müşteri memnuniyetini amaç edinen politika izlemiştir.

1950

Deneyimleriyle sadece konut değil, yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisiyle, binlerce daire, birçok proje, sayısız sosyal yardım projeleri, okul, hastane, eğitim alanındaki iyilik projelerine imza atarak saygın sevilen iş adamlarının ilklerinden olmuştur. Merhum Hacı Hasan Fehmi Sadıkoğlu 1991 yılında hayata gözlerini kapatmıştır.2. Nesile bıraktığı en büyük miras ; güçlü ve kudretli olmanın tek yolu güven vermektir.

1970

HLB SADIKOĞLU olarak; 2.ve 3.nesil aynı özveriyle, birçok konut projelerinde, global dünyanın sunduğu yeniliklere kaliteyi ön planda tutarak, projelerin bitiminden sonra yatırımcının yanında olmuşlardır. Sayısız sorumluluk projelerine koşulsuz destek vermişlerdir. Eğitim, yol, su kanalları ve hastanelerdeki iyilik projelerine önem verilerek sektörde yurtiçi & yurtdışı projelerimiz devam etmektedir.

HLB SADIKOGLU

HAKKIMIZDA

HLB SADIKOĞLU İnşaat, 1950 yılından bugüne İstanbul’un Anadolu yakasında, modern ve sağlam konut projelerini hayata geçiriyor. Türkiye’de kazandığı deneyimleri önümüzdeki dönemlerde gerek yurtdışındaki inşaat projelerinde, gerekse gelişime açık diğer sektörlerde değerlendirmeyi planlıyor.

HLB SADIKOĞLU projelerini insan değerlerine önem veren, standartlara uygun üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yöneterek, müşteri isteklerini karşılamayı ve beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemiştir.

Bu politika ışığında çalışanların, ilgili tarafların ve çevrenin inşaat faaliyetlerinden kaynaklı oluşacak sağlık, emniyet, çevre etkilerini en aza indirmek için gereken kaynağı sağlamayı taahhüt eder. Kirliliğin önlenmesi prensibiyle, atıkların oluşmadan azaltılmasını sağlayan doğaya saygılı projeler hedeflemektedir.

Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin ilgili yasal ve diğer gerekliliklerine uygun, kalite, sağlık, emniyet ve çevre unsurlarını içeren, etkin ve verimli bir entegre yönetim sistemi uygular ve sistemini sürekli geliştirmek için gerekli kaynakları kullanır.

Farklı ve özel bir inşaat firması olan HLB SADIKOĞLU İnşaat, iddialı tasarım ve en yüksek inşaat kalitesi ile İstanbul'un Kadiköy bölgesinin gözde semtlerinde hizmetinizdedir.

Firmamız yoğunlaşacağımız, stilini ve büyüklüğünü şahsen denetleyebileceğimiz projeler üretmektedir. Müşteri bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizi bizi seçmelerinden dolayı onları mutlu ederek bizi tavsiye etmelerini sağlamak çabasındayız.

Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın sürekli iyileşmeye odaklanmış bir döngüde kalite için işbirliği yapmasını, bu uyumun devamlı korunmasını hedef aliyoruz.

HLB SADIKOĞLU geleceğinizin teminatı olmanın haklı gururu...